www.cvonline.hu
Supply Chain Manager
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.01.
Jelentkezési határidő: 2014.09.02.
Hirdetés azonosító: 833665
lejárt

(Veszprém
Veszprém

Pozícióleírás
Közismert márkanévvel fémjelzett, piacvezető, nemzetközi építőipari termékeket gyártó Partnerünk megbízásából Supply Chain Managert keresünk Veszprémbe.

Feladatok:
- Az ügyfélszolgálati csoport irányítása és a teljes logisztikai folyamat koordinálása
- Kereskedelmi áru beszerzése
- Termék és szolgáltatás beszerzések irányítása
- Megrendelések felvétele, feldolgozása
- Spedíció
- Az értékesítéshez kapcsolódó pénzügyi adminisztráció
- Adatszolgáltatás, riportok készítése, statisztikák összeállítása
- Vevőszolgálati folyamatok vezetése, optimalizálása

Követelmények
- Minimum érettségi szükséges, főiskolai/egyetemi végzettség előny
- Legalább 3 éves ügyfélkapcsolati, vevőszolgálati területen szerzett vezetői tapasztalat
- Magabiztos középfokú német vagy angol nyelvtudás elengedhetetlen
- Valamilyen vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat szükséges(SAP ismeret előny)
- Határozott fellépés, értékesíti attitűd
- Vezető képességek
- Jó problémamegoldó készség
- Jó kommunikációs- és szervezőképesség