www.cvonline.hu

Supply Chain Manager

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1055820
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Ázsiában, Afrikában és Európában jelen lévő Megbízónk csapatába keresünk kollégát

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Megbízónk:
Partnerünk egy nemzetközi autóipari beszállító gyártó cég, amely 150 milliárd Ft-os zöldmezős beruházás keretén belül 2017 év elején indítja el a termelést Heves megyében. A cég alapjait a teljesítmény, a csapatmunka és a folyamatos tanulás alkotják. A csapathoz való csatlakozással olyan munkaadóra talál, amely arra törekszik, hogy munkavállalói számára értéket teremtsen.
Amire garantáltan számíthat:

  • Versenyképes juttatási csomag része: utazási vagy lakhatási támogatás
  • Szakmai továbbképzési külföldi utak, tréningek
  • Automatizált, high-tech technológia
  • Kellemes és hatékony munkahelyi légkör

Főbb feladatai lesznek:

  • Irányítani a Supply Chain funkcióit tervezés, ütemezés, beszerzés, raktározás, szállítás, ügyfélszolgálat és IT
  • Disztribúciós stratégia megtervezése az ügyfélkiszolgálás szintjéig a lehető legkevesebb anyag felhasználással és a lehető legalacsonyabb költségen
  • Termelési mennyiségek és határidők meghatározása a Közép-Európai Supply Chain csapattal együttműködve
  • Felügyeli a disztribúciós és logisztikai tevékenységeket a gyárban és a raktárakban beleértve a munkaerő költségeket, a termelékenységet, a készletszinteket, a nyilvántartás pontosságát és az állományi stratégiákat
  • Folyamatosan értékeli a logisztikai folyamatokat a fejlesztés érdekében és alkalmazkodik a változó elvárásokhoz
  • Biztosítja a vevői megrendeléseknek megfelelő szállítást és feltöltést az európai regionális raktáraknak
  • Napi rendszerességgel, figyelemmel követi a szállítási terveket és a termelést a teljesítmény optimalizálása érdekében

Amit Öntől elvárunk:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) logisztikai vagy gazdasági szakirányú végzettség
  • MS Office ismeretek ezen belül kiváló Excel tudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ERP rendszer ismeret – SAP preferált
  • Vezetői tapasztalat vizsgálati folyamatokban, rendszer végrehajtásban és folyamatok javításában
  • Supply csapat menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Elemzői készség folyamatfejlesztésre fókuszálva
  • Kiváló szervező készség

Amennyiben karrierterveiben szerepel egy high-tech technológiára épülő óriás gyáregység csapatának tagja lenni, kérjük magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a "Jelentkezés" gombon keresztül.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013
Köszönjük!
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya