www.cvonline.hu

Supply Chain Manager - INTS/9/31

  • A hirdetés 429 napja lejárt

Nemzetközi konszern magyarországi vállalata számára keresünk releváns gyakorlattal rendelkező kollegát

 Supply Chain Manager

 pozícióba

Ref.: INTS/9/31

Feladatok:

  • Megfelelő anyagáramlás biztosítása a gyártás gördülékenységéért
  • Készletgazdálkodás felügyelete
  • Nyersanyag, késztermék mértékének nyomonkövetése, készletszintek alacsonyan tartása
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal, külföldi kiutazás, részvétel megbeszéléseken
  • Logisztikai KPI-ok nyomon követése (OTIF, JIT, kiszállítási idő)
  • Részvétel a logisztikai folyamatok optimalizációjában
  • Termelés tervezése, tervek módosítása vevői igények alapján
  • MRP/KANBAN rendszer ismerete, alkalmazása

Elvárás:

  • felsőfokú végzettség
  • 3-5 év releváns tapasztalat (logisztika, termeléstervezés területen)
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete
  • Német vagy holland kommunikációképes nyelvtudás előny
  • jó kommunikációs képesség
  • csapatjátékos

Ajánlatunk :

  • Versenyképes fizetés
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Utazási költségtérítés
  • Juttatás és bónusz csomag

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol