www.cvonline.hu

Supply Chain Management munkatárs

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.05.
Jelentkezési határidő: 2017.11.23.

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően, logisztikai területre, az alábbi pozícióba keresi leendő munkatársát:

Pozíció leírása / Job description

- Ellátási lánc kialakítása és átültetése a gyakorlatba a beszállítótól egészen a gyártósorig
- A termelés folyamatos anyagellátásának biztosítása, igényeket és kapacitás figyelembe véve
- Zavartalan gyártás biztosítása a szűk keresztmetszetek megfelelő kezelésével
- Beszállítói értékelések lefolytatása, szükség esetén intézkedések bevezetése
- Új alkatrészek bevezetésének tervezése, termékkifutások koordinációja
- Logisztikai folyamatok ellenőrzése és optimalizálása az ellátási lánc kiváló működése érdekében

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség logisztikai vagy kereskedelmi területen
- Releváns szakmai tapasztalat logisztikai, ideális esetben SCM területen (autóipari tapasztalat előny)
- Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
- Ideális esetben SAP ismeret
- Folyamatorientáltság, csapatszellem, kezdeményező készség
- Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- Modern, multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Változatos feladatok és szakmai kihívás
- Fiatalos, lendületes csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Supply Chain Koordinátor

Piacvezető autóipari ügyfelünk újonnan épülő lo...
Bács-Kiskun

Global Supply Chain Analyst

Givaudan Business Solutions Kft.

Global Supply Chain Analyst Global Supply Chain...
Pest, Budapest

Spanish Speaking Supply Chain Specialist

Would you like to take part in the challenges o...