www.cvonline.hu

Supply Chain Management munkatárs

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2017.08.22.

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően, logisztikai területre, az alábbi pozícióba keresi leendő munkatársát:

Pozíció leírása / Job description

- Ellátási lánc kialakítása és átültetése a gyakorlatba a beszállítótól egészen a gyártósorig
- A termelés folyamatos anyagellátásának biztosítása, igényeket és kapacitás figyelembe véve
- Zavartalan gyártás biztosítása a szűk keresztmetszetek megfelelő kezelésével
- Beszállítói értékelések lefolytatása, szükség esetén intézkedések bevezetése
- Új alkatrészek bevezetésének tervezése, termékkifutások koordinációja
- Logisztikai folyamatok ellenőrzése és optimalizálása az ellátási lánc kiváló működése érdekében

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú végzettség logisztikai vagy kereskedelmi területen
- Releváns szakmai tapasztalat logisztikai, ideális esetben SCM területen (autóipari tapasztalat előny)
- Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
- Ideális esetben SAP ismeret
- Folyamatorientáltság, csapatszellem, kezdeményező készség
- Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk / Offer

- Modern, multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Változatos feladatok és szakmai kihívás
- Fiatalos, lendületes csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővül...
Bács-Kiskun

Supply chain manager

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Logisztikai terület teljes körű...
Veszprém

Veszprém