www.cvonline.hu

Supply Chain Lead

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.08.08.
Hirdetés azonosító: 408726
lejárt

Flex állások

A Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfelei vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek. Magyarországon 4 telephelyen működik, mintegy 10,000 munkavállalót foglalkoztatva.

tevékenységünk nagyarányú bővítésére tekintettel új munkatársakat keresünk az M1 Business Parkba, Pátyra

munkakörbe:

Feladat:

  • Rendszerek  folyamatos  fejlesztésében való részvétel
  • Adatgyűjtés és az irányított folyamatok mérése KPI rendszerben
  • Negyedéves beszállítói értékelés
  • A tervező / beszerző csapat munkájának felügyelete az egyes projectek sajátosságainak figyelembevételével
  • Eszkalációs pont anyagellátási probléma
  • Ellenőrzi az anyagtervezés és végrehajtás működését, segíti az Excess és Obsolete készletek minimalizálását
  • Vevői igény alapú direkt HC tervezés irányítása
  • Meghatározza a tervezői/beszerzői csapat működésének kereteit és szabályait, felállítja a felelősségi köröket és megvalósítja azok adminisztratív ellenőrzését
  • A Program management szakmai támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági / logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Baan, SAP, Oracle vagy egyéb integrált rendszer ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, továbbítsa önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Gyártás / Termelés, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Elektronika / Telekommunikáció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Pest