www.cvonline.hu
Supply Chain Koordinátor/Planner
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.02.
Jelentkezési határidő: 2015.06.06.
Hirdetés azonosító: 871094
lejárt

(Győr-Moson-Sopron)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, piacvezető az autóipari szektorban működő Győr-Moson-Sopron megyei ügyfelünk számára keresünk az alábbi pozícióba Kollégát

Feladatok:
- A kísérleti villamos gépek gyártásához szükséges alkatrészelk biztosítása
- A ksíérleti alkatrészek beszerzésének koordinálása
- Az alktrészek technikai változásának követése, egyeztetése a beszállítóval
- A lehetséges kísérleti alkatrész beszállítók szakmai értékelése, támogatása
- Szoros együttműködés az érintett szakértőkkel és szakterületekkel, nemzetközi szinten is

Követelmények
- Befejezett felsőfokú tanulmányok( logisztika, műszaki menedzser, villamosmérnök, gépészmérnök, mechatornikai mérnök)
- Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat (beszerzés, logisztika, motor- vagy járműgyártás területen)
- Legalább kommunikációs szintű németnyelv-tudás mind szóban és írásban
- Szakmai elhivatottság
- Ms Office és SAP ismeret
- Kiváló kommunikációs készség
- Együttműködő, határozott személyiség