www.cvonline.hu

Supply Chain koordinátor - export/vevőszolgálat

  • A hirdetés 814 napja lejárt

HUMAN BioPlazma Kft. az egyetlen hazai vérkészítmény-gyártó vállalat. 2007 decembere óta az olasz tulajdonú Kedrion Csoport tagja. A Kedrion Csoport 40 országban van jelen a világon. A hatodik helyet foglalja el saját szektorában. A csoport mind kísérleti, mind alkalmazott kutatásokat végez. A vérplazma ipari méretű feldolgozása 1958-ban kezdődött, a gödöllői üzem több mint 50 éve folyamatosan készít plazmából gyógyszereket, mint például albumint, immunglobulint, alvadási faktorokat. A HUMAN BioPlazma Kft. hosszú távú célja az, hogy a 100%-os tulajdonában álló Plazmaferezis Állomás Nonprofit Kft. donorainak plazmájából előállított vérkészítmények, elsősorban a hazai betegellátást szolgálják.

Feladatok:

  • Általános beszerzési feladatok (árajánlatkérés, döntés előkészítés) ellátása a céges előírásoknak megfelelően SAP használatával (PR/PO kezelés),
  • Export és belföldi  kiszállítások hatékony lebonyolítása, okmányok kiállítása, fuvarszervezés, vámoltatás a meghatározott határidők betartása mellett SAP használatával,
  • Vevőkkel (Szállítókkal) való kapcsolattartás (belföld és külföld), rendelés visszaigazolások összeállítása és kiküldése
  • Heti, havi riportok/jelentések (kiszállítási előrejelzés, forgalom, Intrastat ..)összeállítása és kiküldése QA,QC és értékesítés felé,
  • Cégen belüli napi kapcsolattartás (elsősorban raktár, vám, pénzügy, Üzem, QA,QC),
  • Szükség esetén a közvetlen kollégák helyettesítése a felettes utasításának megfelelően.

Elvárás:

  • Felsőfokú végzettség
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló szervezési, tervezési készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS-Office)
  • SAP MM modul ismerete
Előnyt jelent:
  • Export ügyintézői tapasztalat
  • Vevőszolgálaton szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Helyek Gödöllő
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol