www.cvonline.hu

Supply Chain gyakornok

  • A hirdetés 482 napja lejárt

Ha úgy érzed, hogy szeretnél beszerzési tapasztalatot szerezni vagy meglévő tapasztalataidat gyarapítani egy nemzetközi környezetben, akkor jelentkezz hozzánk beszerző gyakornoki (Supply Chain gyakornok) pozícióba.

Főbb feladatok:
• A teljes beszerzési osztály munkájának adminisztratív segítése
• Beszerzési adatok karbantartása a rendszerben
• Kimutatások, riportok készítése
• Kommunikáció társterületekkel
• Folyamatos, aktív részvétel a beszerzési folyamatokban annak érdekében, hogy beszerzői pozícióra alkalmas jelöltté váljon

Feltételek:
• Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő diploma
• SQL-ben és makróban való jártasság
• Beszerzés területén szerzett szakmai gyakorlat előny
• Kommunikáció képes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
• Jó kommunikációs készség, teherbírás, alkalmazkodó készség, precizitás, határozottság, jó csapatjátékos

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatási csomag
• Karrierlehetőség nemzetközi környezetben
• Angol nyelv napi szintű használata
• Változatos feladatok
• Rugalmas munkaidő
• Önállóság, kreativitás gyakorlásának lehetősége
• Dinamikus, összetartó csapat
• Ingyenes sportolási lehetőség

Cégünkről
A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.