www.cvonline.hu

SUPPLY CHAIN ASSISTANT

  • A hirdetés 1163 napja lejárt

A Versele-Laga, nemzetközileg elismert, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalatcsoport tagja, csévharaszti  telephelyére (Monor mellett) munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Alapanyag beszerzések, lehívások tervezése
  • Bejövő fuvarok tervezése, beszállítások időbeli menedzselése
  • Szállítólevelek és számlák ellenőrzése
  • Külső raktári készletek felügyelete
  • A gyári készletek felügyelete, megfelelő készletmennyiség biztosítása a gyártás számára
  • Beszállítások tervezése a külső raktárak és a gyár között
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középfokú gazdasági / logisztikai szakirányú végzettség

Személyiség:

  • Kiváló kommunikációs- és szervező készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Rugalmasság
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Jó munka és teherbírás
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előny:

  • 1-2 év logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • További nyelvek ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Egyedi képzés és betanítás
  • Stabil nemzetközi háttér

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az interjú részben angolul lesz lebonyolítva.

A fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzokat az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol