www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
 Hirdetés azonosító: 877141
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Supply Chain Analyst

Feladatok:

  • A vevőink igényeinek és a Sanmina gazdaságos működésének a figyelembevételével logisztikai megoldások (VMI, SMI, JIT) letárgyalása, bevezetése melyek növelik flexibilitásunkat.

  • A már kialakított logisztikai megoldások karbantartása és szükség esetén azok továbbfejlesztése.

  • A beszerzés területét érintő belső és külső szabályozások felügyelete, auditokon való részvétel a beszerzési osztály képviselete.

  • A beszerzés területén használatos mérőszámok biztosítása, azok kielemzése és a folyamatos fejlődés érdekében akciók indítása, nyomonkövetése.

  • Az elfekvő, lassan mozgó alapanyag készlet értékesítésének koordinálása.

  • Beszállítókkaléstársosztályokkalvalókapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokúvégzettség

  • Vámügyintéző ismeretek

  • 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Logisztikai területen és vámügyintézésben szerzett tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Jó kommunikációskézség, erős tárgyalástechnikai ismeretek.

  • Számítógépesismeret: MSOffice, Oracle vagy más VIR ismerete elvárás

  • Csapatmunka, rugalmasmunkavégzés, pontosságprecízítás, döntésképesség

 Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése.