www.cvonline.hu

Supplier Quality Assurance Engineer

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.17.
Hirdetés azonosító: 1125205
lejárt

SQA Mérnök

SQA mérnök - gyártás - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Beszállítói minőségbiztosítási mérnököt keresünk gyártó partnerünk számára Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében

Hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Beszállítói minőségbiztosítási mérnököt keresünk multinacionális gyártó partnerünk számára. A vállalat szakmai fejlődési lehetőséget, komoly juttatási csomagot és nemzetközi projektekben való részvételt kínál a leendő beszállítói minőségbiztosítási mérnök számára.

A beszállítói minőségbiztosítási mérnök fő feladatai:
- kapcsolattartás a beszállítókkal
- reklamációk kezelése, kivizsgálása
- alapanyagok nem megfelelőségeinek kezelése
- részvétel a beszállítók minőségügyi ellenőrzésében és értékelésében
- beszállítókkal kapcsolatos napi feladatok ellátása

Elvárások a beszállítói minőségbiztosítási mérnök felé:
- felsőfokú műszaki végzettség
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- minőségügyi-, vagy gyártási tapasztalat előny
- rendszerszemlélet, proaktivitás

Éves juttatási csomag akr 5.000.000.- forint.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az hays.hu weboldalon!