Supervisor/Értékesítési csoportvezető - Diák (Referenciaszám: PJ3341)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.04.01.
Hirdetés azonosító: 919227
lejárt

Piacvezető cégcsoport megbízásából diák munkatársakat keresünk hosszú távra az alábbi pozícióba és városokba:

Supervisor/Értékesítési csoportvezető

Kaposvár, Miskolc, Pécs, Debrecen, Nyíregyháza, Szekszárd, Szombathely, Győr, Szeged

Amit kínálunk:
- Kiemelt teljesítményarányos bérezés (Átlagosan nettó 200.000 Ft)
- Ingyenes képzések biztosítása (szállodaismeret, kommunikációs, sales és vezető tréningek)
- Céges telefon
- Rugalmas munkaidő (heti 3-4 nap, főleg hétvégén)
- Személyes és szakmai fejlődési lehetőség,
- Hosszú távú munkalehetőség

Feladatok:
- Belföldi wellness szállodák turnusainak értékesítése hipermarketekben
- Az értékesítési csoport vezetése, a csapateredmény biztosítása
- Tréningek tartása
- Csoportvezetők kijelölése, képzése
- Heti riport készítése

Elvárások:
- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti szinten minimum 3-4 munkanap vállalása kedd és vasárnap között
- Kiváló kommunikációs képesség
- Értékesítési tapasztalat
- jelölt lendületes, magabiztos, határozott, valóban kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik, továbbá nyitott, eredményorientált, céltudatos és kitartó személyiség.

Előny:
- Csoportvezetői tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Kérjük, magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.