www.cvonline.hu

Supervisor

  • A hirdetés 728 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég promóciós ágazatába az alábbi munkatársat keres

Supervisor

Feladatok:

  • Tréningeken való részvétel, esetenként tréningek tartása
  • Promóciók ellenőrzése (alapvetően hétvége)
  • Road show-k helyszíni lebonyolítása (akár egész hétvége)
  • Rendezvények helyszíni lebonyolítása
  • Mechanizmusok előkészítésében való aktív részvétel
  • Konkurencia-figyelés
  • Heti, havi jelentések, riportok készítése
  • Eszközök ellenőrzése

Elvárások:

  • Promóciós ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat
  • Saját gépkocsi, vezetési gyakorlat
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyaló készség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés, stratégiai gondolkodás
  • Támogató attitűd
  • Cél-, és feladatorientált
  • Magas fokú rugalmasság
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Értékesítési, promóteri tapasztalat
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Helyszín:

  •  Szeged, Debrecen, Győr

Amit kínálunk:

  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés, céges telefon, utazási költségtérítés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos, lendületes csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és lakhely megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Győr
Csongrád
Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő