www.cvonline.hu

Supervisor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 769230

Magyarország egyik meghatározó személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cége a Prohuman. 10 éve működő, magyar tulajdonú HR szolgáltató eddig több mint 100 ügyfele ismerte meg szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzést, -közvetítést, Cafeteria szolgáltatásokat. A tatabányai iroda bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Supervisor

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a partnerekkel,
  • közvetlen kapcsolttartás a munkavállalókkal,
  • műszakbeosztások szervezése,
  • munkaügyi adminisztráció,
  • részvétel a toborzásban, kiválasztásban,
  • riportok készítése.
Elvárások:
  • Minimum érettségi,
  • szervezési tapasztalat,
  • Jó kommunikáció készség,
  • határozott fellépés,
  • saját gépkocsi,
  • nagyfokú rugalmasság
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • stabil céges háttér,
  • komplex kihívásokkal teli feladatok
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Kapcsolat:
fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Tatabánya