www.cvonline.hu

Supervisor

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1114130

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Partnercégeink telephelyein napi/heti szintű állománykezelés
  • Munkavállalókkal napi szintű kapcsolattartás
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Munkaruha ügyintézés
  • Projektvezető munkájának támogatása
  • Cafeteria ügyintézés
  • Dokumentum kezelés, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 1 év munkaügyi területen szerzett tapasztalat vagy végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Priorizálási képesség
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Kiváló MS Office tudás (Excel, Word)

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés+bónusz+cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalat szerzés több területen

Előnyök:
  • Nexon program ismerete
  • On-site munkakörben szerzett tapasztalat
  • Saját autó

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Humán erőforrás
Régió