www.cvonline.hu

Supervisor munkaerő kölcsönzési területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 802408

Személyzeti tanácsadó irodánk 1997 óta vezető szerepet tölt be a hazai piacon komplex HR szolgáltatások területén. Multinacionális és magyar nagyvállalati ügyfeleinknél 2013-ban több mint 8.000 főnek biztosítottunk munkalehetőséget munkaerő-kölcsönzés keretében, megközelítőleg 3.000 diákot ismertetettünk meg a munka világával, majdnem 400 főt helyeztünk el Partnereink állományában, illetve több mint 14.000 fő bérszámfejtését végeztük el és közel 6.000 fő béren kívüli juttatásait kezeltük. Munkaerő-kölcsönzési csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Fizikai munkaerő foglalkoztatásával kapcsolatos teljes körű toborzási és adminisztrációs ügyintézés,
  • fizikai munkakörben foglalkoztatottakkal történő napi szintű kapcsolattartás,
  • munkavállalók napi/heti/havi szintű látogatása, munkaügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetése, változásokról történő szóbeli, írásbeli tájékoztatása,
  • hiányzó munkaügyi dokumentumok munkavállalóktól történő beszedése, nyomon követése, hiánypótlások kezelése,
  • havi záráshoz a munkavállalók jelenléti ívének begyűjtése,
  • projektvezetőkkel együttműködve, a havi bérszámfejtések előkészítése, a jelenléti ívek összesítése,
  • együttműködés társosztályokkal, munkaügy, bérügy, pénzügy, ügyfélszolgálat,
  • heti riportok, statisztikák készítése, nyilvántartások napi szintű vezetése (hiánypótlások, napi céglátogatások, fluktuáció, stb.) az üzletágvezető részére.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (szakképzettség előny: HR/közgazdász/munkaügy/jog),
  • 1-3 éves HR szolgáltatói oldalon szerzett szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség,
  • terhelhetőség, stressz tűrő képesség,
  • határozott fellépés, energikus személyiség,
  • B kategóriás jogosítvány/vezetési gyakorlat.
Amit kínálunk:
  • Kiváló munkakörülmények, dinamikus, fiatalos csapat,
  • stabil háttérrel rendelkező piacvezető vállalat,
  • hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • munkavégzés: XIV. kerület illetve változó (külső helyszín, partnercégek).
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény és a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Kategória
Humán erőforrás
Régió