www.cvonline.hu

Supervisor - Kapcsolattartó

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1061373

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót tatabányai munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Bejövő munkaerő-igények Ügyfelekkel történő egyeztetése
  • Elszámolások, riportok készítése
  • A kölcsönzött munkavállalók felmerülő munkaügyi, bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdéseinek, problémáinak egyeztetése, kezelése
  • Étkezési jegyek, bérjegyzékek, egyéb utalványok munkavállalók számára történő kiosztása
  • Jelöltek szállítása ügyfél telephelyére
  • Jelöltek bemutatása ügyfél telephelyén
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek kezelése, feldolgozása
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal történő rendszeres kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailen egyaránt
  • A munkavállalóknak tartandó rendszeres, napi külső helyszíni fogadóórákon (reggeli és késő délutáni tájékoztatók) való részvétel

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány ÉS saját gépjármű
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Precizitás, pontosság

Juttatások:
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi hátterű piacvezető cégnél
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Lendületes csapat, jó hangulat
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Folyamatos képzések

Előnyök:
  • Szakirányú végzettség
  • Nexon bérprogram felhasználói szintű ismerete
  • HR szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

  • Munkavégzés helye: A tatabányai Prohuman iroda és a tatabányai partnercégeinek helyszínei! Az állásra pályakezdők és 1-3 év releváns tapasztalattal rendelkező jelöltek pályázatát is várjuk. A sikeres pályázó betanítási programban vesz részt, hogy a munkavégzéshez szükséges ismeretek mielőbb elsajátíthassa! Amennyiben megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya