www.cvonline.hu

SunOne Adminisztrátor

  • A hirdetés 845 napja lejárt

Magyar tulajdonú, egyedi banki szoftverfejlesztő partnerünk számára keresünk

pozícióba kollégát.

Feladatok:

  • Pénzintézeti alkalmazásszerverek napi működési feltételeinek biztosítása (performancia, üzembiztonság, mentések, monitorozás)
  • SunOne,Glassfish és Websphere alkalmazásszerverek folyamatos üzemeltetése és monitorozása
  • Változáskezelési folyamat támogatása és változások végrehajtása
  • Egyéb banki folyamatok szerinti működés, és azpl támogatása 7x24 órás rendszerek folyamatos üzemeltetése, készenlétadás
  • Aktív részvétel IT projektekben

Szükséges ismeretek,elvárások:

  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Unix és Linux operációs rendszer ismerete és magabiztos kezelése
  • Sunone, Glassfish és Websphere alkalmazásszerverek üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientált hozzáállás és gondolkodásmód
  • Nagyfokú önállóság, monotónia tűrés

Előnyök:

  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Shell script írásában szerzett tapasztalat
  • Minimális adatbázis ismeret
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • ITIL V2 vagy V3 módszertan ismerete

Képességek,készségek:

  • Pontosság, precíz munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség, támogatott képzések
  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Budapest
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő