www.cvonline.hu

Süllyesztékes kovácsszerszám tervezésére mérnök munkatárs

  • A hirdetés 844 napja lejárt

 Az Alutech Kft (alumínium alkatrészek kovácsolása, és CNC megmunkálása)

Süllyesztékes kovácsszerszám

tervezésére mérnök munkatársat

keres kállói üzemébe.

Feladatok

  • CAD szerszámrajz dokumentáció készítése Solid Works tervezőprogrammal;,
  • Gyártási CAM dokumentáció készítése nagysebességű marógép (RÖDERS) részére ,
  • Szerszámgyártó műhely személyzetének vezetése;
  • Szerszámgyártási időtervek betartása;,
  • Az elkészült süllyesztékes kovácsszerszámok bemérése, a méréshez szükséges módszerek kidolgozása,
  • Első minta gyártásának felügyelete.

Elvárások

  • CAD CAM programok készítése,
  • Szakirányú felsőfokú képesítés;
  • Fémipari területen szerzett szakmai tapasztalat (forgácsolás, melegalakítás),
  • Átlagon felüli szervezői és vezetői, valamint kommunikációs képesség;
  • Aktív részvétel a munkavégzés gyakorlati részében;
  • Magas stressztűrő képesség;
  • Alkalmas csapatmunka végzésre;
  • Német és/vagy angol nyelv ismerete;

Jelentkezni e-mailben az alábbi email címen  lehet!

Helyek Nógrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő