www.cvonline.hu

Stratégiai tervező (kommunikáció)

  • A hirdetés 778 napja lejárt

Közismert, sikeres portálok fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk Budapest belvárosi irodájába keresünk több éves ügynökségi tapasztalattal rendelkező és projektvezetésre is nyitott

Stratégiai Tervező

kommunikációs munkatársat.

Feladatok:

  • Külső és belső ügyfelek kiszolgálása, ügyfélkezelés,
  • projektvezetés,
  • projekttagok szakmai és operatv koordinálása,
  • prezentáció, a vállalati csoport kommunikációjának teljes körű felügyelete.

Elvárások:

  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • ügyökségénél szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • felsőfokú végzettség (preferáltan szakirányú),
  • ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • kíváló kommunikációs készség,
  • kreatív, koncepcióalkotásra képes személyiség,
  • kitartás, proaktivitás, a megálmodott koncepciók megvalósítása.

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő