www.cvonline.hu

Stratégiai területi referens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.04.19.
Hirdetés azonosító: 1028427

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk, az energiaszektor egyik vezető szereplője keres "Stratégiai területi referens" pozícióba olyan kollégát, aki szívesen venné ki a részét egy prudens multinacionális vállalat értékesítési stratégiájának építésében!

Feladatok:

-Szoros együttműködés az értékesítési társterületekkel, termékmenedzsmenttel, és a stratégiával
-Részvétel a helyi és globális stratégiaalkotás folyamatában
-Stratégiára ható hatások, inputok feltérképezése és becsatornázása a stratégiaalkotási folyamatba
-Együttműködés a piaci intelligencia területi referenssel
-Stratégia megvalósítási folyamat támogatása
-Működéshez kapcsolódó folyamatok, és belső szabályozások ismerete
-Iparági trendek, lehetséges iparági szabályozási változások ismerete

Elvárások:

-Felsőfokú végzettség (elsősorban üzleti-gazdasági területen)
-Legalább 2 éves szakmai tapasztalat üzleti tanácsadás / stratégiafejlesztés területén
-Magabiztos angol nyelvtudás
-Energiaszektor ismerete

Amit kínálunk:

-Bevonódás a cég stratégiaalkotásába
-Vizibilitás management szinten
-Versenyképes jövedelem
-Fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a