www.cvonline.hu

Stratégiai Projekt Menedzser

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.19.
Jelentkezési határidő: 2017.10.23.

Partnerünk Magyarországon piacvezető és Európa egyik meghatározó logisztikai szolgáltatója, Európa legnagyobb nemzetközi fuvarozó vállalata. Dinamikusan fejlődő csapatába Stratégiai Projekt Menedzsert keresünk, aki aktívan szeretné támogatni a folyamatos

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk Magyarországon piacvezető és Európa egyik meghatározó logisztikai szolgáltatója, Európa legnagyobb nemzetközi fuvarozó vállalata. Dinamikusan fejlődő csapatába Stratégiai Projekt Menedzsert keresünk, aki aktívan szeretné támogatni a folyamatos fejlődést és az innovatív működést egy sikeres csapat tagjaként.

Aktív részvétel a Társaság eredményét és cégértéket maximalizáló stratégia kialakításában, stratégiai akciók definiálásában, kidolgozásában.
Akvizíciós projektek esetében:
- A felvásárolt vállalat integrációs projektjének kordinációja
- Az integráció sikerét biztosító munkacsoport struktúra, feladatterv, felelősök, határidők meghatározása
- A feladatterv végrehajtásának biztosítása
- A döntéshozó testületek számára státusz jelentések, döntéselőkészítő anyagok és prezentációk készítése
- Folyamatos értékelés és visszamérés
Egyéb kiemelt projektek esetében:
- Stratégiai projektek definiálása, célok, ütemezés, felelősök meghatározása és dokumentálása
- Gazdaságossági számítások elvégzése, döntéselőkészítés
- Projektek státuszának aktív nyomon követése, kapcsolattartás a projekt szakmai vezetőjével
- Visszamérés
- End-to-end folyamatok menedzselése

Elvárások / Requirements

- Vezetés-szervezés, vállalatértékelés vagy kontrolling szakon végzett közgazdász
- 2-5 év szakmai tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Jó elemző- és fogalmazókészség
- Képesség összetett feladatok strukturált végrehajtására
- Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk / Offer

- Rugalmas munkaidő lehetőség
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Szakmai tapasztalatszerzés nagyvállalati környezetben
- Stabil, dinamikusan növekvő vállalati kultúra

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -