www.cvonline.hu

Stratégiai műszaki beszerző

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 489721

Stabil, folyamatosan növekvő megrendelői háttérrel rendelkező, villamosenergetika iparágban nagy hagyományokkal rendelkező Megbízónk részére keresünk Stratégiai műszaki beszerző munkatársat:

Feladatok:
  • egyedi gyártású termékek gyártásához szükséges anyagok beszerzése;
  • új beszállítók felkutatása, és előminősítése;
  • árajánlatok bekérése, előkészítése döntésre;
  • részvétel a beszállítókkal történő kondíciós tárgyalásokon;
  • folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a beszállítókkal;
  • beszállító-fejlesztés;
  • együttműködés a termelésse;
  • megrendelések teljes körű lebonyolítása, menedzselése, nyomon követése.
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny);
  • gyártó cégnél, beszerző munkakörben szerzett min. 5 éves tapasztalat;
  • stratégiai vagy projekt beszerzésben szerzett tapasztalat;
  • acéliparban szerzett tapasztalat előny;
  • kommunikációképes angol nyelvismeret;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, SAP Material Management Modul ismerete előny;
  • kitűnő kommunikációs készség és tárgyalóképesség;
  • kitartó, megbízható munkavégzés, precizitás;
  • stressztűrő képesség.
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés;
  • stabil hátterű, megbízható munkáltató;
  • kihívást jelentő, összetett munkakör;
  • változatos, önálló döntést igénylő, felelősségteljes feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.