www.cvonline.hu

Stratégiai Marketing és Branding Specialista

  • A hirdetés 1136 napja lejárt

Érdekel a startupok világa? Szeretnél tagja lenni egy dinamikus csapatnak, akiknek feltett szándéka, hogy rövid időn belül elérik az 1 millió felhasználót? Ha kiemelten vonzó számodra az IT és van már tapasztalatod IT termék eladását elősegítő teljes körű marketingben és brandingben, jelentkezz!

Stratégiai Marketing és Branding Specialista (IT terület)

Feladatok:

  • Marketing stratégia kidolgozása (termék, cég) és megvalósítása
  • Marketing kampányok részletes kidolgozása és menedzselése
  • Kampányok folyamatos mérése, felügyelete, optimalizációja
  • Vállalati és termékweboldalak felügyelete, tartalom aktualizálása, működés optimalizálása
  • A/B tesztek futtatása, és az adatok elemzése után a módosítások menedzselése
  • Weboldalaink látogatottságának és konverziójának növelése
  • Weboldalak, termék microsite-ok, applikációk létrehozásában való részvétel
  • Facebook, Twitter tartalmak előállítása és a megjelenés (üzenet-tartalom-forma-időzítés-célközönség) menedzselése
  • Marketing anyagok naprakészen tartása (mennyiség és tartalom is)
  • A piaci lehetőségek figyelése, információk begyűjtése, versenytárselemzés, és egyéb kutatások végzése
  • Tartalom írása, és tartalomszolgáltatás
  • Műszaki anyagok marketing anyaggá történő konvertálásának menedzselése
  • Rendezvények szervezése, előkészítése, lebonyolításban való aktív részvétel (pl.: sajtótájékoztató, termékbemutató, kiállítás, konferencia)
  • Felhasználói elégedettségmérés (termék és céges is) kidolgozása, és működtetése

Elvárások:

  • Legalább 3 év informatikai cégnél szerzett marketing tapasztalat és kiemelt érdeklődés az IT terület iránt
  • Professzionális marketingtudás és tapasztalat (legújabb trendek ismerete)
  • Kreativitás és változtatni tudás képessége
  • Kiváló írási és fogalmazási készség (cikkek, termékismertetők, brosúrák és egyéb szövegtartalmak elkészítéséhez), szövegírói szemlélet
  • Projektszemlélet és objektív eredményességmérési megközelítés
  • Közösségi média menedzsment ismeretek (vírus marketing, közösség építés, crowd-sourcing)
  • A/B tesztelés ismeret
  • Az MS Outlook, Word és Excel haladó szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Amerikai piacon hatásos marketing módszerek és stratégiák ismerete
  • Szoftverek nemzetközi marketingjében, értékesítésében szerzett tapasztalat
  • A/B tesztelési tapasztalat
  • Brandépítési tapasztalat
  • Lean Startup, Lean vagy ITIL tudás, tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Szakmai kihívás - kulcsembere lehetsz annak a csapatnak, ahol az ötleteket meg is valósítjuk
  • Fejlődési lehetőség nemzetközi szinten is
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Kapcsolattartó:

Fekete Kinga

e-mail: E-mail cím megjelenítése

telefonszám: +36 1 8833 518

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő