www.cvonline.hu

Stratégiai kockázatkezelési munkatárs

  • A hirdetés 577 napja lejárt

Magyarország legnagyobb takarékszövetkezete a B3 TAKARÉK Szövetkezet

pályázatot hirdet

munkakörbe

Feladatok:

  • Kockázatkezelési alapelvek kidolgozása
  • (Piaci, Likviditási, Deviza, Lejárati eltérés)
  • Likviditási riportok kialakítása és működtetése
  • Takarék kockázati térképének kialakítása és folyamatos karbantartása
  • Az éves üzleti terv kockázati szempontú elemzése és értékelése
  • Mérleg deviza kockázatának mérése és elemzése
  • Stratégiai kockázatkezelési szabályzatok folyamatos karbantartása
  • Felelős a szakterületéhez tartozó nyilvántartások vezetéséért és az adatszolgáltatások elkészítéséért.

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • 2 év gazdasági-, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • kitartás
  • számítógépes ismeretek (MS Office)
  • egységben, rendszerben való gondolkodásmód
  • járművezetési engedély (B kategória) és járművezetési gyakorlat

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Fényképes önéletrajzzal és motivációs levél elküldésével az alábbi e-mail címen lehet. A tárgyba kérjük feltüntetni: „stratégiai kockázatkezelési munkatárs

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő