www.cvonline.hu

Stratégiai Kockázatelemző

  • A hirdetés 1139 napja lejárt
49677-Stratégiai KockázatelemzőLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik piacvezető pénzintézete. A Stratégiai Kockázatkezelés szakterületének erősítésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Bankcsoporti értékvesztés folyamat működtetése;
  • Az értékvesztési módszer folyamatos karbantartása, szabályzatainak frissítése;
  • A havi értékvesztés mozgások elemzése, a főbb tényezők azonosítása;
  • Rendszeres riportok küldése a top változásokról;
  • Kapcsolattartás értékvesztési módszertan témakörben az anyavállalattal és az auditorokkal;
  • Más banki területekkel (Számvitel, Hiteljóváhagyás) való kapcsolattartás.
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász, informatikus, matematikus);
  • SAS, SQL legalább alapszintű ismerete
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (Excel, PowerPoint, VBA, SQL);
  • Releváns banki tapasztalat;
  • Basel II. szabályozás ismerete előny;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret;
  • Precizitás, megbízhatóság;
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkára való készség;
  • Logikus, strukturált gondolkodás;
  • Kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és problémamegoldó készség;
  • Proaktív személyiség.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 49.677-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.