Ugrás a tartalomra
STRATÉGIAI IGAZGATÓ (13-9124)
pozícióba.

Megbízható gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

STRATÉGIAI IGAZGATÓ
(13-9124)

pozícióba.

Feladatok:

  • Műszaki, minőségügyi, informatikai, üzletfejlesztési és beruházási osztályok vezetése osztályvezetőkön keresztül (kb.35 fő közvetett vezetése),
  • Beosztott vezetők munkájának irányítása, ellenőrzése,
  • A cég stratégiai fejlesztéseinek meghatározása,
  • Szakmai utasítások, belső szabályzatok kiadása,
  • Ügyvezető igazgató munkájának szakmai támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: kohómérnöki, anyagmérnöki végzettség),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (előny: német nyelvtudás),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: gépgyártás területén szerzett fejlesztési vezető tapasztalat).

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet, biztos háttér,
  • Versenyképes bérezés, éves prémium,
  • Céges autó magánhasználatra is,
  • Céges lakás biztosítása.

A munkavégzés helye: Fejér és Pest megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-9124”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest
Fejér
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása