www.cvonline.hu

Stratégiai HR Partner Vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.12.02.

Pozíció leírása / Job description

Tapasztalt vagy HR csapat vezet⋩sében és szeretnél pénzügyi szektorban dolgozni? Támogató környezetet keresel, ahol szakmai fejlődésre is lehetőséged van? Erős stratégiai látásmóddal rendelkezel? Akkor ez a Te lehetőséged:

Piacvezető multinacionális pénzintézet budapesti központjába keresünk Stratégiai HR Partner vezetőt

Feladatok:

Partnerként segíti a Bank szervezeti egységeinek vezetését HR kérdésekben és az ezeket támogató HR folyamatokban, irányítja az egyes üzleti területekhez rendelt HR partnerek munkáját.

- Megszervezi és irányítja a HR terület által kidolgozott programok, projektek bevezetését (pl. tehetség programok)
- Összegyűjti a területektől érkező HR igényeket és üzleti szempontokat, és továbbítja az Emberi Erőforrás terület vezetése felé
- Felelős a toborzás-kiválasztási, valamint a belső karriermozgásokhoz kapcsolódó folyamat fejlesztéséért és működtetéséért
- Részt vesz más HR folyamatok kialakításában, fejlesztésében, működtetésében (pl. teljesítmény és karrier menedzsment, juttatásokhoz kapcsolódó folyamatok)
- Az egyes HR partnerekhez tartozó banki területek felosztása révén biztosítja a divíziók/régiók HR támogatását
- Támogatja a HR partnereket, szükség esetén beavatkozik a probléma megoldása érdekében

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- HR szakmai ismeretek (pl. munkajog, HR rendszerek, képzés, szervezetfejlesztés)
- Minimum 3 év vezetői tapasztalat HR területen, lehetőleg HR partneri csapat vezetésében
- Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs készség és empátia, legalább alapfokú coaching ismeretek
- Stratégiai gondolkodásmód,
- Priorizálási képesség, nagyfokú önállóság
- Magasfokú stressztűrő képesség, ’multi-tasking’ képesség
- Határozott fellépés

Előny:
- Változásmenedzsment tapasztalat
- Bankszektoron belül szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Komplex, változatos feladatkör
- Teljes szervezeti működésre való rálátás

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -