www.cvonline.hu

Stratégiai és operatív igazgató

  • A hirdetés 80 napja lejárt

Partnerünk több évtizedes tapasztalattal rendelkezik szerteágazó szektorokban végrehajtott kockázatitőke és egyéb befektetésekben. A következő pozícióba keresnek munkatársat:

Feladatok

  • Könyvviteli és pénzügyi tanácsadói tevékenységet folytató táraság vezetése
  • Stratégiai tervek, irányelvek, programok, rendszerek és eljárások kidolgozása, megvalósítása és figyelése a stratégiai célok megvalósítása érdekében
  • A stratégiához szükséges fejlesztési, irányítási és igazgatási feladatok ellátása, a megvalósítás koordinálása
  • Az egység működéséhez a személyi és tárgyi feltételek biztosítása, az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása, szervezetfejlesztés
  • Egységének képviselete a szervezet más részlegei és külső szervezetek előtt, részvétel szakmai konferenciákon, szemináriumokon
  • Üzletfejlesztés, ügyfélszerzés és ügyfél kapcsolattartás
  • A tervezés, ellenőrzés és információáramlás koordinálása
  • az egység irányítása, egységes szakmai elvek meghatározása és a zavartalan működtetést biztosító feltételek biztosítása
  • Az egység képviselete a gazdasági szervezet más részegységei és külső szervezetek felé
  • A napi működés tervezése és irányítása
  • Belső és külső munkafolyamatok definiálása, kialakítása és felügyelete
  • A Társaság szabályszerű működtetésének felügylete, különös tekintettel a Szindikátusi Szerződésben foglalt kötelezettségek és elvárások teljesítésére/betartására
  • Alapkezelői jóváhagyásokat igénylő döntések, jelentős értékű szerződéskötések ellenőrzése
  • Bankszámla, szerződések, számlák, teljesítési igazolások, ellenőrzése
  • Üzleti terv és cash flow terv felügyelete
  • A Társaság értékesítéseinek felügyelete, értékesítési adatok ellenőrzése
  • A Társaság stratégiájának kialakítása és megvalósítása az Alapkezelővel egyeztetett és jóváhagyott mérföldkövek mentén
  • Kérés esetén 24 órán belüli adatszolgáltatás az Alapkezelő részére
  • Vállalatirányítási rendszerek bevezetésében való aktív részvétel, annak felügyelete
  • Havi, negyedéves és éves monitoring tevékenység határidőre való teljesítése
  • Heti szintű szóbeli vagy írásos jelentéstételi kötelezettség az Alapkezelő felé az üzleti és operatív tervekben foglalt feltételek teljesüléséről

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi, közgazdasági vagy számviteli végzettség
  • Legalább 5 éves pénzügyi tanácsadói, számviteli vagy könyvviteli tapasztalat
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvismeret

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem
  • A szakma kiválóságaival való együttműködési lehetőség
  • Elegáns munkakörnyezet
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség