Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Stratégiai elemző

Feladatok:

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladatok:

Egy stratégiai és kiemelt projektekkel foglalkozó 6 fős belső tanácsadói csapat tagjaként:

  • Közreműködés a bankcsoport stratégiai tervének kialakításában
  • Részvétel egyedi stratégiai, tervezési és controlling elemzési, döntéselőkészítési feladatok elvégzésében
  • Kiemelt banki projektek támogatása, koordinálása
  • Részvétel a bankcsoportot érintő vállalati pénzügyi, vállalat értékelési és akvizíciós feladatok elvégzésében, az adatgyűjtéstől a konkrét javaslatok megfogalmazásáig
  • A nemzetközi versenytársak tevékenységének nyomon követése, a régiós összehasonlító csoportról rendszeres elemzések készítése
  • A bankcsoport felsővezetői részére előadás, prezentáció javaslatok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas színvonalú szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Magas szintű elemző és prezentációs képesség
  • Dinamikus, kezdeményező személyiség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt

Előny:

  • Pénzügyi, bankszakmai ismeretek
  • Projekt feladatok koordinálásában szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat
  • Vezetési tanácsadói tapasztalat
  • Humorérzék

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő munka – közvetlenül a bank felső vezetése részére történő munkavégzés, milliárdos kihatású projektekben való részvétel – Kelet-Közép-Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődés lehetősége, hazai és nemzetközi banki és projekt jellegű tanácsadási ismeretek megszerzése/elmélyítése

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését várjuk a jelentkezését Bankunk karrierportálján 2014. december 1-ig.

Akit keresünk:

Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő