www.cvonline.hu

Stratégiai elemző

  • A hirdetés 222 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:
Egy stratégiai és kiemelt egyedi projektekkel foglalkozó belső tanácsadói csapat tagjaként:

  • Közreműködés a Bankcsoport stratégiai tervének kialakításában,
  • Részvétel egyedi stratégiai, tervezési, elemzési és döntés-előkészítési feladatok elvégzésében,
  • Belső, ügyfélszintű adatbázisok üzleti célú elemzése,
  • A magyarországi és régiós versenytársak tevékenységének nyomon követése, eseti és rendszeres elemzések készítése,
  • A Bankcsoport felsővezetői részére előadás, prezentáció javaslatok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt,
  • Magas szintű elemző képesség,
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt.

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi, bankszakmai ismeretek,
  • Statisztikai, ökonometriai elemzési módszerek ismerete,
  • SQL, illetve adatbányász szoftverek (pl.: SPSS, Clementine) használatában szerzett tapasztalat,
  • Külföldi tanulmányok és/vagy munkatapasztalat
  • Vezetési tanácsadói tapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2016. június 10.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő