www.cvonline.hu
Stratégiai beszerző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.04.06.
Jelentkezési határidő: 2016.04.13.
Hirdetés azonosító: 983612
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Megbízó cégünk egy nemzetközi szinten elismert, pneumatikai komponensek és rendszerek gyártásával foglalkozó nagyvállalat. Az ő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozícióba:

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Feladatok:
- Új beszállítók felkutatása, a velük való szerződéskötési folyamat támogatása,
- meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések leadása,
- készletszintek folyamatos figyelemmel kísérése,
- új termékbevezetési projektek támogatása beszerzési oldalról,
- beszámolás a vezetőség felé.

Munkavégzés helye: Eger

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (közgazdaságtani vagy műszaki egyaránt jó lehet),
- hasonló területen szerzett legalább két éves szakmai tapasztalat,
- magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
- önállóság, magabiztos fellépés, rendszerben gondolkodás képessége.

- Nemzetközi környezet,
- változatos, kihívást jelentő munkakör.