www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

  • A hirdetés 475 napja lejárt

Multinacionális autóiparban tevékenykedő partnercégünk keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Stratégiai beszerző- szerelt alkatrészekre

Feladatok:

  • A divíziók beszerzési vezetőinek támogatása;
  • Nemzetközi tárgyalások előkészítése, támogatása;
  • Gyártási folyamatok elemzése a beszállítóknál;
  • Árucsoport- specifikus projektfeladatok önálló vezetése (Make or Buy);
  • Együttműködés a stratégiai beszerzéssel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépészmérnöki) vagy gazdasági (közgazdász/ mérnök- közgazdász) végzettség;
  • Autóiparban hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás;
  • MS Office és SAP alapos ismerete;
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és kiemelkedő juttatás;
  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Heves
Heves
Kategória Egyéb