www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

  • A hirdetés 825 napja lejárt

TA01sb

Multinacionális fémipari partnercégünk megbízásából keresünk stratégiai beszerzőt, Komárom-Esztergom megye területére.

Feladatok:

  • Kelet-európai piac kutatása, elemzése;
  • Új beszállítók felkutatása és elemzése;
  • Beszállító-jelölteknél és a meglévő beszállítóknál helyszíni auditálás és annak kiértékelése;
  • Keretszerződések előkészítése, tárgyalások lefolytatása;
  • Megrendelések készítése és lebonyolítása;
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás;
  • Készletszintek elemzése;
  • Árprognózis készítése;
  • Költségcsökkentési javaslatok előterjesztése, azok megvalósítása.

Tapasztalat:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Minimum 2 éves termelő vállalatnál, beszerzésben szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • Határozott és magabiztos fellépés;
  • Stratégiai látásmód.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol