www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

  • A hirdetés 497 napja lejárt

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

munkatársat keres

stratégiai beszerző

pozícióba

Feladatok:

  • a Társaság tevékenységéhez kapcsolódó fenntartási szolgáltatások operatív beszerzésének biztosítása;
  • az igény(ek) fogadása, igénylővel történő egyeztetés, lehetséges szállítók felkutatása;
  • a Beszerzési szabályzatban rögzítetteknek megfelelően ajánlatkérések lefolytatása, értékelése és vezetői jóváhagyásra történő előkészítése, valamint megrendelések, szerződések készítése;
  • az adott megrendelésekhez tartozó számlák borítózása a teljesítések meglétének ellenőrzése után.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • jó kommunikációs készség;
  • csapatmunkára való hajlandóság;
  • terhelhetőség.

Előny:

  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • beszerzési területes szerzett min. 2 éves gyakorlat
  • jogosítvány;
  • vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés;
  • kihívással teli munkakör;
  • fejlődési lehetőség.

A jelentkezők önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igényét, a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő