www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

  • A hirdetés 822 napja lejárt

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Munkaköri feladatok

  • Alapanyag beszerzési stratégia kialakítása, rendszeres felülvizsgálata.
  • Meglévő beszállítói bázis kezelése és optimalizálása, szállítói piac folyamatos megfigyelése, értékelése.
  • Beszállítói kör bővítése, potenciális beszállítók felkutatása.
  • Beszerzési tárgyalások irányítása, keretszerződések létrehozása
  • Részvétel az új beszállítók kiválasztásában.
  • Termelés anyagellátási biztonságának tervezése, igények összesítése, eltérések elemzése, javaslatok kidolgozása és végrehajtása.
  • Anyagellátási folyamat kockázatainak elemzése, eltérések kezelésének kezdeményezése.
  • A beszállítói teljesítmények folyamatos mérése, mérési és beszállítói minősítő rendszer kidolgozása, karbantartása, a beszállítók fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség,
  • Gazdasági végzettség előny
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvismeret.
  • Stratégiai munkakörben szerzett minimum 3 éves gyakorlat.
  • MS Office ismeretek; magabiztos, haladó szintű Excel, Word tudás.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Rendszerben való gondolkodás képessége.
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási- és szervezőkészség.
  • Előny: járműipar területén szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kimagasló jövedelem-, ösztönző és juttatási rendszer.
  • Biztos, stabil nemzetközi munkahelyi háttér.
  • Fiatal és dinamikus csapat. Kiváló munkahelyi légkör.
  • Folyamatos fejlődés lehetősége.

Munkavégzés helye: Győr környéke

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol