www.cvonline.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 919708
Link megjelenítéseimages/editor/1334060329.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk Fejér megyei multinacionális gyártóvállalat, mely iparágában
világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, több mint 20 000 munkavállalót foglalkoztat. A megnövekedett feladatok eredményes elvégzése érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Kapcsolattartás beszállítókkal, új beszállítók keresése, árajánlatkérések, kis és nagy értékű áruk, szolgáltatások, beruházások beszerzéséhez kapcsolódó feladatok teljes körű ellátása
  • Tárgyalások, ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés, projektek vezetése
  • A feladattal összefüggő nyilvántartások, jelentések, elemzések elkészítése
  • A szállító-, és vevőkapcsolatok fejlesztése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Több éves, ipari területen szerzett beszerzési gyakorlat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Nagyfokú önállóság
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló tárgyaló- és kommunikációs készség

ELŐNYT JELENT

  • Oracle ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés
  • Önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalati környezet

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: STRATÉGIAI BESZERZŐ, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678