www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

  • A hirdetés 818 napja lejárt

Beszerző

Nefelejts Autó felszerelés és alkatrész Kereskedelmi Kft. keres óbudai telephelyére megújuló csapatába munkatársat.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Legalább 3 év azonos munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat;
  • Beszerzési és logisztikai folyamatokban szerzett gyakorlat;
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret;
  • Számítógépes ismeret: Office, adatbázis-kezelés;
  • Vezetői-, kapcsolatteremtő-, kommunikációs-, konfliktuskezelői készségek megléte;
  • Képes legyen önálló munkavégzésre, kreatív gondolkodásra, tervezésre, más részlegek vezetőivel történő együttműködésre.

Előny:

  • autófelszerelés - autóalkatrész beszerzési tapasztalat

Feladatok:

  • Meglévő termékkör beszerzési forrásainak optimalizálása, új termékek és azok beszerzési lehetőségeinek felkutatása.
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, rendelések készítése
  • Anyag-készletgazdálkodás, készletoptimalizálás, a túl/alulkészletezés csökkentése
  • Megrendelések nyomon követése, felmerülő  panaszok kezelése
  • Rendelés-visszaigazolások ellenőrzése, menedzselése és egyeztetése a beszállítókkal,

Ha úgy döntesz hogy szeretnél velünk dolgozni, várjuk önéletrajzod a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók figyelmét, hogy a bérigény megjelölése nélkül nem tudjuk pályázatát figyelembe venni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol