www.cvonline.hu
Stratégiai beszerző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.12.11.
Hirdetés azonosító: 880781
lejárt

Nagy múltú multinacionális Partnerünk veszprémi egységébe keresünk tapasztalt, kiváló német nyelvtudással rendelkező munkavállalót az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás, tárgyalások lebonyolítása német nyelven.
  • Árajánlatok bekérése, elbírálása.
  • Beszállítók kiválasztásában, auditálásban való részvétel.
  • Beszerzési igények kezelése, szükséges adminisztráció elvégzése.
  • Költségcsökkentési lehetőségek keresése, a beszállítói piac változásainak követése.
  • Alapanyag beszerzés feltételrendszerének biztosítása.
  • Szoros együttműködés a beszerző kollégákkal, Commodity managerek szakmai támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség.
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás.
  • Minimum 2 év termelő vállalatnál szerzett beszerzői tapasztalat.
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség.
  • Határozottság, proaktivitás.
  • Önálló, pontos munkavégzés.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Cafeteria, utazási támogatás.
  • Éves, teljesítményarányos prémium.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Komplex, felelősségteljes munkakör.
  • Dinamikus, professzionális csapat.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő multinacionális vállalatnál.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.