www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

  • A hirdetés 1023 napja lejárt

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

STRATÉGIAI BESZERZŐ

munkatársat keres

Feladatok:

  • részvétel az éves beszerzési terv összeállításában;
  • a szervezeti egységek által megfogalmazott beszerzési igények egy eljárásba történő összevonása;
  • beszállítói szerződéstervezet elkészítése, egyeztetése, szerződéskötések végrehajtása;
  • ajánlati, felhívási dokumentációk vagy ajánlatkérések összeállítása;
  • megrendelések teljesítésnek követése, ellenőrzése;
  • számlák dokumentálása;
  • hibás teljesítések garancia kezelése;
  • beszerezések dokumentálása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség;
  • beszerzési területen szerzett min. 2 éves gyakorlat;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
  • jó kommunikációs készség;
  • tárgyalási gyakorlat;
  • csapatmunkára való hajlandóság;
  • terhelhetőség;
  • problémamegoldás, stressz tűrő képesség;
  • erős adminisztratív véna.

Előny:

  •  beszerzési területen szerzett min. 1 éves gyakorlat;
  •  közbeszerzési területen szerzett szakmai gyakorlat;
  •  B kategóriás jogosítvány;
  •  Kiterjedt áruismeret;
  •  vállalatirányítási rendszer ismerete;
  •  műszaki ismeretek.

Amit kínálunk:

  •  önálló munkavégzés;
  •  hosszú távú munkalehetőség;
  •  kihívással teli munkakör.

 Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A jelentkezők magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét fizetési igény, valamint a pozíció megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő