www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

  • A hirdetés 1174 napja lejárt
Autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Stratégiai beszerző munkatársat.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • Költségcsökkentési javaslatok kidolgozása és megvalósítása;
  • Stratégiai fejlesztések megvalósítása a versenyképesség fenntartása, fejlesztése érdekében;
  • Új beszállítók kiválasztása, meglévők értékelése, minősítése;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Árajánlatok bekérése, ártárgyalások lebonyolítása;
  • Az árak figyelemmel kísérése, szem előtt tartva a költséghatékonyságot.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Felsőfokú műszaki végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség (előnyt jelent: metallurgiai tapasztalat, specializáció);
  • Öntvények beszerzésében szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Magas szintű számítógépes ismeretek.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat;
  • Egyéb idegen nyelv ismerete az angol mellett (német).

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: SZ02sb