www.cvonline.hu

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Régió:

Fejér

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 778433
lejárt

  Autóipari termékeket gyártó multinacionális vállalat székesfehérvári üzeme keres új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beszállítók versenyeztetése, ajánlatkérések kiküldése
  • Ártárgyalások a beszállító partnerekkel
  • Stratégiai partnerek felkutatása, kiválasztása
  • Beszállítói szerződések előkészítése
  • Elsőmintáztatás, sorozatgyártáshoz történő előkészítés
  • Beszállítók auditálásában való aktív részvétel
  • Beszállítók éves kiértékelése, minősítése
  • Időszakos riportok elkészítése
  • Beszerzési folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Műszaki, technológiai ismeretek
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló elemző és nagyvállalati folyamatokat átlátó képesség
  • Nyitottság, precizitás, rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol / német nyelv aktív használata

Előnyök:

  • Autóipari termelő vállalatnál szerzett beszerzői tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (Oracle)

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezési csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Nemzetközi szintű karrierépítési lehetőség
  • Fiatal csapat, dinamikusan fejlődő vállalat

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vám-/Szállítmányozási ügyintézés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Gyártástervezés (JIT) / Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Export sales

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Nyelvtudás:

  • vagy
  • Angol Felsőfok szóban és írásban
  • vagy
  • Német Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Fejér