www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.03.12.
Hirdetés azonosító: 754635

Megbízónk fékrendszerek piacvezető gyártója, modern fékrendszerek fejlesztését, gyártását és forgalmazását végzi. Kutatás-fejlesztési tevékenységének bővítéséhez budapesti telephelyére keres stratégiai beszerző munkatársat.

Feladatok:

- Beszerzési folyamatok koordinálása
- Folyamatos beszállítófejlesztés.
- Megtakarítások, költségracionalizálás.
- Új beszerzett tétel bevezetése, beszállítók kiválasztása.

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség.
- Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás.
- Minimum 1-3 éves stratégiai beszerzői tapasztalat.
- Önálló, problémaorientált gondolkodásmód.
- Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Karrier lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján