www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.03.20.
Hirdetés azonosító: 700436

Partnerünk a vendéglátóipari szektor egyik élenjáró, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalkozása, mely dinamikus csapatába Stratégiai beszerzőt keres.

Feladatok:

- Széleskörű beszerzői feladatok ellátása változatos hazai és import termékek területén
- Meglévő szerződéses partnerek felülvizsgálata, potenciális új beszállítók felkutatása, és összehasonlító elemzése
- Ártárgyalások előkészítése és vezetése
- Belső kapcsolattartás a társosztályokkal
- Reklamációk kezelése

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági végzettség
- Minimum 3 év beszerzés területén szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Élelmiszeripari tapasztalat
- Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

- Széles körű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
- Multinacionális, mégis családias légkör
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Széleskörű juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a