x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Stratégiai Beszerző

Mihalek Vezetõi Tanácsadó Kft.-Stratégiai Beszerző
Hozzáadva 2012.05.07.
Hirdetés azonosító: 395560
lejárt

Megbízónk a világ egyik meghatározó ipari berendezésgyártó vállalata, amely a magyarországi gyárában több mint 1000 fővel gyárt széria, egyedi és kis szériaszámú berendezések. Tatabánya környéki gyárukból szállítanak szerte a világban a nagy megrendelőik számára. Jelenleg a megnövekedett feladatok miatt keresünk számukra Stratégiai beszerző munkatársat, aki elsődlegesen az új alapanyagbeszéllítók felkutatásában, szerződések letárgyalásában és megkötésében vesz részt.

Feladatok:

- kelet-európai piac kutatása, elemzése
- új beszállítók felkutatása, szerződések megkötése
- helyszíni auditok elvégzése és kiértékelése
- keretszerződések előkészítése, tárgyalások folytatása
- megrendelések készítése és lebonyolítása
- beszállítókkal való kapcsolattartás
- készletszintek elemzése
- árprognózis készítése
- költségcsökkentési javaslatok előterjesztése, azok megvalósítása
- 1/4 évente 1-2 napos külföldi utazás, tárgyalás, audit

Elvárás:

- felsőfokú végzettség
- minimum 3-4 éves, termelő vállalatnál, beszerzésben szerzett        tapasztalat
- tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- B kategóriás vezetői engedély
- határozott, magabiztos fellépés
- stratégiai látásmód

Jövedelem: 400-500e Ft bruttó / hó + cafeteria, stb. (senior tapasztalattal ennél magasabb jövedelem is szóba jöhet)

Munkavégzés helye: Tatabánya vonzáskörzete

Pályázatokat kérjük küldjék el irodánkhoz:

Mihalek Zoltán
06-20-9339-705
Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.
mihalek@mihalek.hu
www.mihalek.hu

Munkavégzés helye:
Tatabánya vonzáskörzete
Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Termelés / Gyártás, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Komárom-Esztergom, Pest, Budapest, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Veszprém

Fizetés:

500000 HUF

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése