www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

  • Company_icon Sapa Profiles Kft.
  • Location_icon Székesfehérvár, Fejér
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

A székesfehérvári Sapa Profiles Kft. Európa legnagyobb és legmodernebb sajtolt és megmunkált alumínium profilokat előállító üzeme, iparágának kulcsfontosságú szereplője. A Sapánál fejlesztett technológiával és termékekkel bárhol találkozhatsz: autókban, teherautókban, épületekben, még repülőgépekben is. Székesfehérvári üzemünk a skandináv vállalatokra jellemző emberközpontú cégkultúrával és több mint 1200 alkalmazottal közel 300 millió eurós árbevételt ér el, és a termelésének több mint 90%-át exportálja. A Sapa Csoport világelső alumínium megoldásokban, 41 országban 23 500 alkalmazottat foglalkoztat. Központja a norvégiai Osloban található.
Az alumínium a jövő féme. Termékeink piaca rohamosan növekedik. Folyamatosan keressünk magasan kvalifikált pályázókat, akik segítenek növelni vállalatunk teljesítményét és osztoznak velünk a sikereinkben.
Ha ambíciózus vagy, szereted a kihívásokat, és szeretnél a székesfehérvári Sapa sikertörténetének meghatározó szereplője lenni, akkor várunk csapatunkba!

A feladatról:

  • Új szállítók felkutatása
  • A beszerzési árak folyamatos csökkentése, költségcsökkentési célok teljesítése
  • Egyedi és keretszerződések kötése
  • Beszerzési folyamatok optimalizálásában való részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás az igényfeladókkal, társterületekke, operatív beszerzőkkel
  • Beszerzési KPI-ok betartása
  • Új projektekkel kapcsolatos beszerzési feladatok ellátása

Amit várunk:

  • Felsőfokú műszaki/kereskedelmi végzettség
  • 3-5 éves ipari területen szerzett stratégiai beszerzési gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Nagyfokú önállóság
  • Precíz munkavégzés
  • Kiváló tárgyaló-, és kommunikációs készség

Előny:  Oracle ismeret

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol