www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.01.
Jelentkezési határidő: 2017.11.23.

Szeretnél egy egyedülálló cégnél, komplex beszerzési projektekért felelni? Szívesen dolgoznál különleges környezetben, változatos feladatokon? Ügyfelünknél most megteheted!

Pozíció leírása / Job description

• beszerzési eljárások előkészítése a rábízott kategóriákban e beszerzési felület használatával
• eljárások (egyeztetések, tárgyalások, szerződéskötések, megrendelések) bonyolítása
• a rábízott kategóriák folyamatosa monitorozása, kapcsolódó piackutatás végzése
• a rábízott kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése, proaktív hozzáállás a beszállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez - részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előminősítésében és értékelésében
• részvétel a vállalat beszerzési folyamatainak, eredményeinek javításában
• a beszerzési folyamatok teljes körű dokumentálása és lebonyolítása SAP-ban és e-beszerzési felületen

Elvárások / Requirements

• felsőfokú végzettség (gazdasági vagy mérnöki területen)
• érvényes B kategóriás jogosítvány
• legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
• minimum 2 éves releváns tapasztalat
• Jó stressztűrő képesség, több feladat, projekt kezelése egyszerre

Amit kínálunk / Offer

• Nemzetközi, motiváló munkakörnyezet
• Elhivatott, segítőkész kollégák, jó csapat
• Fejlődési lehetőség
• modern IT rendszerek
• Kihívást jelentő, változatos feladatok

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -