www.cvonline.hu

Stratégiai beszerző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.01.
Jelentkezési határidő: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 1098898

Multinacionális hátterű Megbízónk számára keresünk Stratégiai beszerző pozícióba munkatársat.

Feladatok:

Meghatározott termékcsoportok vonatkozásában a beszerzési folyamatok koordinálása az egész telephelyre kiterjedően.
Folyamatos beszállítófejlesztés.
Megtakarítások, költségracionalizálás.
Új beszerzett tétel bevezetése, beszállítók kiválasztása.
Nemzetközi együttműködés más telephelyekkel, stratégiai csapatokkal és társszervezetekkel.

Elvárások:

Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség.
Jó kommunikációs készség.
Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.
Önálló, problémaorientált gondolkodásmód.
Minimum 1-3 éves stratégiai beszerzői tapasztalat.

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján