www.cvonline.hu
Stratégiai beszerző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1080417

Tatabánya környékére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Beszerzési stratégia kialakítása, végrehajtása és az ezzel kapcsolatos projektek menedzselése
  • Versenyeztetések, ártárgyalások lebonyolítása, szerződések- és keretszerződések kötése
  • Költségcsökkentési projekt lehetőségek felkutatása és végrehajtása
  • Beszállítók teljesítményének értékelése, akcióterv készítés és nyomon követés
  • Beszállítók kapacitás-, képesség-, ár- és minőségkontrollja
  • Beszállítók fejlesztésének támogatása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves gyártó cégnél szerzett stratégiai beszerzői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Változásmenedzsment koordinálásában szerzett gyakorlat
  • Műszaki vagy gazdasági területen szerzett diploma
  • Nyitottság az újra és változásra
  • Hosszú távú és stratégiai gondolkodásmód

Amit nyújtunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • A régióban kiemelkedő fizetési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.